Dėl bažnyčios puošimo

2024-09-17

Dėkodami Dievui už Jo sukurtojo pasaulio grožį, puošiame mūsų bažnytėlę – maldos namus. Skintos gėlės labai trumpai džiugina akis, altorių puokštes bei kompozicijas tenka nuolat atnaujinti. Ieškome ir kitų būdų ilgėliau išsaugoti puošybos meną, tad visada reikalinga pagalba: rankų darbu, malda, gėlėmis ar tam skirtomis aukomis. Labai kviečiame, ypač prieš atlaidus bei didžiąsias tikėjimo šventes, burtis ir kartu puošti bažnyčią gėlėmis.

Jeigu turėtumėte noro, gėlių, sumanymų ar kitų galimybių puošti maldos namus, kviečiame jungtis šiai tarnystei.

Kreipkitės į Živilę Biknerienę (+370 608 08 363), kad darbai vyktų sklandžiai, kad visiems daugiau džiaugsmo teiktų ir dar labiau artintų prie Viešpaties.